top of page
taking%20a%20picture%20of%20hanging%20li

מאמרים

השקעה מרחוק מעולם לא הייתה קלה יותר


בתקופה של מגפה, כמו זו שאנו חווים כעת עם COVID-19, ישנו חשש מסוים בהשקעה מרחוק. ישנן מגבלות נסיעה ולא קל להגיע ולראות את הנכסים בהם אנו מעוניינים להשקיע.

אולם, לתקופה זו יש גם צדדים חיוביים רבים עבור משקיעים והיא טומנת בחובה הזדמנויות רבות שנציג במאמר זה. כמו-כן, נסביר כיצד אנחנו ב-Greek Property Group מבצעים השקעה מרחוק.


כיום, שוק הנדל״ן ביוון מושפע באופן דרסטי ממשקיעים זרים שמזהים את הפוטנציאל הגלום במדינה ככלל, ובשוק הנדל״ן שלה בפרט. בתקופה זו, בעקבות ההימנעות של משקיעים פוטנציאליים מביצוע רכישה מרחוק, יחד עם הקושי של המקומיים לגייס הון הנדרש לרכישת דירה, נוצר ואקום בשוק וההיצע עולה על הביקוש. כך, ישנן הזדמנויות גדולות הרבה יותר עבור משקיעים שאינם מפחדים לאמץ את השינוי ולפעול בגמישות בתוך המציאות המשתנה. זוהי הזדמנות עבורכם להשקיע בשוק נהדר בתקופה של פחות מתחרים, פחות ביקוש, ובהתאם לכך, מחירים נמוכים יותר.


למרבה המזל, רכישת נכס כבר איננה דורשת את הנוכחות הפיזית שלכם משום שהטכנולוגיה והמדיניות הנוחה ביוון הם לצדנו. Greek Property Group תלווה אתכם בביצוע תהליך כזה של רכישה מרחוק, תספק את כל המעטפת והכלים הדרושים לכם בכדי לייצר עבורכם ביטחון ויתרון כמשקיעים.

את תחילת התהליך נבצע כרגיל. נקבע פגישת ייעוץ ראשונה, נבנה את פרופיל המשקיע שלכם, נבין את הצרכים והתקציב שלכם ונציג בפניכם סקירה של השוק ושל האופציות הרלוונטיות ביותר עבורכם. אחר-כך תחל החוויה הווירטואלית. נציג לכם סרטון מפורט של כל נכס ושל מאפייניו, לצד סרטון שיציג את האווירה והסביבה של הנכס. כמו-כן, נציגינו באתונה יוכלו לבצע סיור וירטואלי מודרך עבורכם בזמן אמת ובאופן אישי. וכמובן, כמו בתהליך רגיל, נספק לכם ניתוח כלכלי וסביבתי מעמיק של הנכסים הרלוונטיים. שיטה זו תאפשר לכם להעריך כל נכס ולהבין אם הוא מתאים לכם, מבלי לצאת אפילו מהבית.

בכדי לאשר את הרכישה, נתאם ביקור בשגרירות יוון בתל אביב ונחתום על ייפוי כוח לעורכת הדין המייצגת שלנו ביוון, משם היא תמשיך עם תהליך הרכישה בהתאם להנחיות שתקבל מכם. במהלך תקופה זו, הצוות שלנו יתאם ויפקח על יתר התהליך, תוך עדכון שוטף בהתקדמות.

אז למה עכשיו זה הזמן המושלם להשקיע?

בעזרת האמצעים הטכנולוגיים אנו מסוגלים למזער סיכונים, להימנע מטרחת ועלות הנסיעה, והכי חשוב לנצל את הביקוש הנמוך בתקופה זו, תוך עלייה בהיצע מצד אנשים שלחוצים למכור את נכסיהם במחירים נמוכים ממחיר השוק. בתקופה זו, גם הסיכון בהשקעה הוא נמוך שכן נראה שהשלכותיה של המגפה על הכלכלה היוונית יתאזנו ויתייצבו בקרוב ויוון תמשיך לצמוח ולספק את הסביבה הראויה להשקעה. חשוב לציין בנוסף על כך את הגיבוי החזק שמספק האיחוד האירופי לממשלת יוון שמתבטא בהעברת מיליארדים להמשך ייצוב הכלכלה. עד שנת 2026 יוון תקבל 32 מיליארד יורו שישמשו לחיזוק ופיתוח מגזרים שונים במדינה וחיזוק הכלכלה ככלל.


תקופת זו של COVID-19, פתחה אפיקים חדשים למשקיעים שיכולים למצוא הזדמנויות ייחודיות בנדל"ן במחירים נמוכים. כאשר תקופה זו תסתיים, צמיחת המשק תשקף ישירות את הביקוש לדיור, ועקב כך, יחד עם הקפאות הבנייה באתונה מזה שנים, המחירים יעלו.


99 views

Comments


bottom of page