top of page
pexels-pixabay-164041.jpg

מקומות להשקעה ביוון

ביוון ישנם אזורים רבים יפהפיים לרכישת נכס. עם זאת, ישנם איזורם אטרקטיביים יותר מנקודת מבט כלכלית וכן מבחינת האפשרות שלכם ליהנות מהנכס בעצמכם. צמצמנו וניתחנו עבורכם את האזורים הכדאיים ביותר שיאפשרו לכם להפיק את המרב מההשקעה שלכם.

מרכז אתונה

רקע

מרכז אתונה הוא ללא ספק אחד היעדים הפופולריים ביותר ביוון שמושך אליו מקומיים כמו גם מיליוני תיירים מדי שנה. זהו אזור שלעולם אינו נח עם פעילות עסקית ענפה ואינסוף אפשרויות לתרבות ובילוי. ישנו מגוון עשיר של שכונות ונכסים במרכז אתונה בעלי אופי ייחודי. אפשר למצוא שכונות מפוארות עם מגורים מעוצבים בחלק אחד, אזורים אלטרנטיביים עם דירות בבנייני רטרו בחלק אחר, או בתים ניאו-קלאסיים שמורים היטב מוקפים בחורבות העת העתיקה והגבעה הירוקה של פילופפו.

תכונות עיקריות

 • בשל הסיבות הללו, באזור זה קיים ביקוש גבוה לשכירות לטווח קצר כמו גם לטווח ארוך שיכולים לייצר תשואות טובות מאוד בהתאם להעדפותיכם.

 • אזורים אלה כוללים: מטקסורגיו, קוקאקי, נפולי, אקסרקסיה, פטרלונה, קיפסלי, קרמאיקוס, גאזי, אומוניה.
  מחירי הנכסים באזורים הללו מתחילים מ- 800 למ"ר.

Image by Markus Winkler

פרברים מזרחיים של אתונה

תכונות עיקריות

 • הפרברים המזרחיים מציעים עסקאות נהדרות שכן ניתן למצוא כל סוג של נכס ובמחירים לא גבוהים.

 • באזורים הללו ישנה גמישות בבחירת קהל היעד השוכר, שכן האזור מושך משפחות, סטודנטים, זוגות, אנשי עסקים ועוד.

 • השכונות הללו כוללות את: אמפלוקיפי, מטס, פגראטי, זוגרפו, איליסיה, גודי, קיסריאני, דפני, ניוס קוסמוס, וירונס.
  מחירי הנכסים באזורים הללו מתחילים מ- 700€ למ"ר.

רק כמה קילומטרים מהמרכז ישנם אזורים מעניינים מאוד להשקעה בדירות עבור קהל יעד רחב עם מאפיינים דמוגרפיים שונים. המקומות הללו משלבים את הנוחות שבקרבה למרכז, יחד עם אורח החיים המרגיע יותר של שכונות שקטות יותר ומחירים נמוכים יותר. באזורים הללו ישנם תשתיות ציבוריות כמו אוניברסיטאות, בתי ספר, בתי חולים ופארקים וכן מוקדים חברתיים, שווקים מקומיים, ברים ומסעדות. כמו-כן, התחבורה הציבורית נוחה, נגישה ותדירה לכלל האזורים הללו. 

רקע

Image by Despina Galani

פרברים דרומיים של אתונה

רקע

הפרברים הדרומיים של אתונה הם אידאליים למשפחות ולאנשים שמעריכים את פרטיותם. מרחב ואורח חיים רגוע יכולים לאפיין את אותן שכונות. הקרבה לחופים ולמסעדות של מה שמכונה "הריביירה האתונאית", בהחלט משדרגת את תנאי המחיה. זאת ועוד, בתקופה הקרובה צפוי להתחיל פרויקט 'הליניקון' ("Hellinikon"), השקעה של כ-8 מיליארד יורו בפיתוח עירוני ומרכזים חברתיים שהולכת להשביח אף יותר את אזורי הפרברים הדרומיים.

תכונות עיקריות

 • באזורים אלה תמצאו בעיקר בתים צמודי קרקע או דירות חדשות ונוחות אשר מושכות אנשים מהמעמד החברתי-כלכלי הגבוה.

 • על ידי רכישה באזורים אלה, ניתן לצפות לשכירות יציבה וארוכת טווח, למעט מאוד הוצאות כלכליות הכרוכות בתחזוקת הנכס ולשימור הנכס שלכם במצב מצוין.

Image by Wouter Beijert

פרברים מערביים של אתונה

רקע

בפרברים המערביים של אתונה ישנו אזור עם שכונות אותנטיות שלא איבדו את זהותן במרוץ השנים. התושבים הם אנשים ממעמד הפועלים המתקיימים יחד בהרמוניה עם מהגרים ממזרח התיכון ואסיה שהתיישבו ביוון בשנות ה-90. האזור מאוד תוסס עם תערובת של תרבויות שתורמות לקהילה המקומית. טברנות מסורתיות, פארקים ציבוריים, חנויות ואומנות היוצרים את המסגרת של חיי היומיום. רשת מבוססת של תחבורה ציבורית מאפשרת גישה מהירה וקלה למרכז תוך 10 דקות נסיעה בלבד.

תכונות עיקריות

 • ישנו ביקוש גבוה לשכירות ארוכת טווח עקב מיקום ועלות מחיה נוחים.

 • השכונות הללו כוללות את: פטיסיה, ספוליה, קולונוס, לופוס סקוזה, גיזי, אקדימיה פלאטונוס, פלאטיה ואטיס, אגיוס פנטלימונאס, פלאטיה אמריקיס.
  מחירי
  הנכסים באזורים הללו מתחילים מ- 500€ למ"ר.

 • ניתן למצוא באזור נכסים רבים אשר אידאליים להשקעה והשבחה כמו גם נכסים במצב הגון להשכרה מידית.

 • המחירים נמוכים בצורה משמעותית והשכרה לטווח ארוך או קצר יכולה להניב תשואה יפה מאוד.

Image by Emilio Takas

האיים היווניים

רקע

איי יוון ידועים היטב בזכות יופיים וסגנון החיים חסר הדאגות, כמו גם בזכות מיליוני התיירים המגיעים אליהם מדי שנה. אלה יעדים המציעים רגעים מיוחדים למבקריהם. כפרים ציוריים עם ארכיטקטורה ייחודית בה הצבע הכחול-לבן שולט בנוף. הים הצלול, האוכל הטעים, המוזיקה המקומית והתחושה הקוסמופוליטית מסביבך משלימים את החוויה האולטימטיבית. תוכלו לבחור לרכוש נכס במגוון רחב של איים. החל מהאיים האנרגטיים של הים האגאי, דרך האיים השלווים של הים היוני, או מהאי כרתים היפה שמציע את כל הנוחות שכל אחד יכול לבקש.

תכונות עיקריות

 • עונת הקיץ ביוון נמשכת כמעט 6 חודשים ובאיים מסוימים עונת התיירות יכולה להיארך גם עד 8 חודשים. זהו פרק זמן משמעותי לניצול הנכס שלכם.

 • האיים המרכזיים שאנחנו סימנו עבורכם כוללים את: כרתים, לפקדה, קורפו, פארוס, נקסוס וסירוס. כמובן שאנו פועלים במקביל גם באיים נוספים ונוכל למצוא את נכס האידאלי עבורכם היכן שתחפצו.
  מחירי
  הנכסים באזורים הללו מתחילים מ- 1,000€ למ"ר.

 • ישנם איים רבים שיכולים להציע הזדמנויות נהדרות להשקעה מלבד האיים הגדולים והמוכרים כמו סנטוריני או מיקונוס.
  איים אלה, יפים לא פחות ובמקרים רבים אותנטיים הרבה יותר, מאפשרים מחירים נגישים יותר, וכמובן מושכים תיירות כך שתוכלו להשכיר את נכסיכם לטווח קצר עבור תיירים כמו גם ליהנות מהנכס בעצמכם.

johnny-chen-WGzPMpZxUck-unsplash.jpg
bottom of page